پیامبر اکرم (صلی الله) فرمود: برای شهادت حسین علیه السلام، حرارت و گرمایی در دل های مومنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود.

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان به مناسبت شهادت دو نفر از محیط بانان استان زنجان

توسط محمدنبی حسنوند (دیدگاه‌ها: 0)

مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان در پیامی شهادت مهدی مجلل و میکائیل هاشمی محیط بانان  فداکار استان زنجان را  تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

شهادت هنر مردان خداست

شهادت محيط بانان سرفراز، شهيدان "مهدی مجلل و میکائیل هاشمی"  محیط بانان استان زنجان، موجب تالم وتاثر خاطر دوستداران محيط زيست كشور شد. بار دیگر دستان جهالت و رذالت نا بخردان، جامعه محیط زیست کشور و محیطبانان را به سوگ عزیزان خود نشاند‌. این بار ندای مظلومیت و حقانیت محیط‌بانان این سرزمین با خون شهیدانی از استان زنجان در گوش هموطنانمان طنین انداز شد و دوباره خاطره تلخ پرپر شدن محیط بانان دلاور شهید و با شرف و غیور که در حال پاسداری و صیانت از سرمایه های ملی، ذخائر ژنتیکی و امانت نسل های آینده بودند، بر اذهان ملت شریف ایران و جامعه محیط زیست کشور نقش بست. اینجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره همه شهيدان، شهادت اين محيط بانان ارزنده را به جامعه محیط زیست کشور، مديركل و همكاران محترم حفاظت محيط استان زنجان و خانواده های این عزیزان سفر کرده تسليت عرض نموده، علو درجات را برای آن محیط­بانان شهید و صبر و اجر براي خانواده های این شهيدان سرافراز را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

                                                                                        مهرداد فتحی بیرانوند

                                                                            مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان

 

 

 

 

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه